Rękawice MMA

Wyświetlanie 1–15 z 29 wyników

Rękawice MMA i Krav Magi

Trenujesz sztuki walki? Od lat kontynuujesz przygodę z MMA, a może dopiero stawiasz swoje pierwsze ciosy ucząc się krav magi? Postaw na dobre wyposażenie, które pozwoli wynieść Twoje umiejętności na wyżyny. Wybierz rękawice zapewniające wygodę i bezpieczeństwo podczas wszelkich starć.

Idealne do treningów i sparingów

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym poznasz, czym naprawdę jest determinacja. Szeroki zakres dozwolonych technik sprawia, że każdą walkę i trening porównywalny jest do widowiskowego spektaklu. Litry potu, krople krwi, podniesiona adrenalina – a to wszystko łączy się na jednym ringu. Tutaj liczysz się tylko Ty i Twój przeciwnik.

W naszej ofercie znajdziesz rękawice MMA takich firm jak: DBX Bushido, Ground Game, Overlord, Masters Fight Equipment i innych znanych producentów sprzętu do różnorodnych sztuk walki. Ich wyposażenie zagościło już na wielu ringach i klatkach, towarzysząc tysiącom zawodników w chwilach najwyższej adrenaliny. Rękawice MMA pozwolą na zminimalizowanie ryzyka urazów. Ręce stanowią w końcu Twoją główną broń i najważniejszy sposób obrony. Dlatego tak ważnym jest, by odpowiednio o nie zadbać.

Rękawice do MMA – praktyczne i komfortowe

Przygotowując ofertę zadbaliśmy o to, by każdy z naszych produktów łączyły dwie najważniejsze cechy – praktyczność i komfort. We wszystkich sztukach walki, niezależnie od tego, czy trenujesz MMA , czy krav maga, jednym z najbardziej istotnych aspektów jest zapewnienie sportowcom pełnej swobody ruchu. Nasze rękawice mają za zadanie wesprzeć zawodnika. Wśród najchętniej wybieranych możemy wyróżnić wersje: 

  • chwytne – dopasowane do dłoni i pozwalające na komfortową pracę w parterze dzięki odkrytym palcom,
  • grapplingowe – świetne na początek, stworzone z myślą o różnego rodzaju chwytach. Nadające się jednocześnie do pracy z lżejszymi workami treningowymi,
  • sparingowe – dzięki swojej grubszej budowie ochraniające sparingowego partnera przed niebezpiecznymi ciosami.
Projektowane z myślą o profesjonalnych sportowcach

Zarówno rękawice do MMA, jak i rękawice do krav magi powinny być wyposażone w szeroki rzep, który usztywnia nadgarstek i zapewnia stabilne utrzymanie rękawicy na dłoni. Oferujemy zarówno produkty wykonane ze skóry syntetycznej, jak i naturalnej. Wybór pomiędzy nimi zależny jest od Twoich preferencji, zwykle jednak te pierwsze polecamy osobom stawiającym pierwsze kroki na ringu. Skóra naturalna charakteryzuje się wyższą wytrzymałością, dzięki czemu będzie mogła przetrwać nawet najbardziej intensywne starcia.

Koszyk
Scroll to Top